Srpski forum o daewoo automobilima.

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

daewoo nubira instrument tabla

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
karingornji
Početnik
Početnik

Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.04.2011

PočaljiNaslov: daewoo nubira instrument tabla   Ned Nov 20 2011, 14:43

Moze li neko da mi objasni kako se vadi instrument tabla (hteo bih da zamenim neke sijalice koje ne rade), imaju dva srafa, skidao ih i pokusavao da vadim instrument tablu, ali nije islo, a bojao sam se da jace povucem da ne bi nesto polomio.

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član

Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 39

PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira instrument tabla   Pet Mar 07 2014, 00:11

Ja sam definitivno propustio puno tema na kojima sam mogao biti od pomoći... Ovdje ne vidim odgovore, pa računam da nisi riješio problem pa ću da ti pomognem ovako kako budem u mogućnosti tekstualno, a veoma je jednostavno... Prvo skineš plastično okvir koji ide oko prekidača za grijanje i kasetofona, skini plastiku koja ide oko prekidača za maglu i štelovanje farova i osvjetljenja, zatim poskidaj šarafe koji drže gornju plastiku, vidjećeš koji su ima ih 4, i imaš dva u rupi gdje su satovi pa gore... kad skineš sve te šarafe, skini gornji poklopac sa volana, a onda polako izvuci crnu plastiku koju si odšarafio, smetaće ti kablovi prekidača sva 4 žmigavca, ali to ne moraš ni da raskačiš, već samo lijevu stranu plastike digni prema vjetrobranu i zakačiga za volan. Onda ćeš vidjeti tablu sa satovima i 4 šarafa koja je drže, odšarafi i polako izvuci, malo više izvuci lijevu stranu i polako zavuci ruku pozadi i odkači 2 džeka koji su nakačeni od pozadi. Nubira nema sajle pozadi, sve je elektronika i ta dva džeka sve odrađuju... Kad otkačiš, džekove, to je to polako izvuci tablu napolje, okreni je naopčke i sve će ti se samo kasti.... Ja pretprošli vikend poskidao njegove one velike cijalice za pozadinsko osvjetljenje i zamijenio ih plavim led diodama i nekako mi je baš ekstra sad... ako imaš još neko pitanje samo reci....
Nazad na vrh Ići dole

daewoo nubira instrument tabla
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Instrument tabla Florida In 1.3 cw
» Instrument tabla yugo problem
» instrument tabla pezo partner
» Instrument tabla - kokpit
» Split instrument tabla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu