Srpski forum o daewoo automobilima.

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Dijagnostika Nubira

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Chevy
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

PočaljiNaslov: Dijagnostika Nubira   Pon Okt 31 2011, 16:22

Pozdrav ljudi

Imam Nubiru 2.0 16v, i zeza me izgleda kompjuter. Auto mi lose radi i na benzinu i na gasu. Svecice su dobre, lambda isto, kablovi takodje i sve ostalo vezano za normalan rad automobila. Moze li neko da mi preporuci gde da oteram auto da mi ocitaju i obrisu greske sa racunara, a da ne klepaju po usima sa cenom. Ako neko ima neko iskustvo zahvalio bih mu da to podeli u ovoj temi. Desava se sledece, kupio sam danas nov Varta silver akumulator, jer mi je prosli prespojio celije zbog verglanja. Upalio sam ga danas i posle 5 minuta voznje krene da gubi snagu i pada mi broj obrtaja, gasi se. Kad se ugasi, nece da se upali. Jedino nizbrdo mogu da ga upalim. Ne smem vise da verglam, pokvaricu i ovaj novi akumulator, a ne bih ni da ga palim nizbrdo da mi ne prezubci.

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
rajkolalis
Početnik
Početnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.11.2011

PočaljiNaslov: nubira   Sre Nov 02 2011, 20:30

odakle ste.....ja vozim isti model 98 godiste i znam majstora koji vam to moze srediti.pozz
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član

Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Dijagnostika Nubira   Sre Nov 02 2011, 21:50

Obojici bi vam bilo mnogo lakse da se bilo koji od vas predstavio na temi predvidjenoj za nove clanove, nije to toliko tesko...
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član

PočaljiNaslov: Hvala na odgovoru   Sre Nov 02 2011, 22:28

rajkolalis ::
odakle ste.....ja vozim isti model 98 godiste i znam majstora koji vam to moze srediti.pozz

Iz Beograda sam druze, zvao sam ovog majstora sto je ostavljen broj u nekoj od tema iz kumodraza. Trazi mi 2000 dinara za dijagnostiku sto mislim da je preterano. Licno mislim da su dizne u pitanju jer mi je ostao jednom bez benzina pa je verovatno povukao mulj. Danas sam ga upalio, i malo sam se provozao, nije gubio na snazi ali mi je broj obrtaja u jednom trenutku skroz opao da se auto ugasio. Cistio sam EGR ventil tako da ne verujem da je to u pitanju, ali u svakom slucaju moram na dijagnostiku.
Nazad na vrh Ići dole
rajkolalis
Početnik
Početnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Dijagnostika Nubira   Sre Nov 02 2011, 22:38

ne znam da li je 2000 mnogo ako uzmemo u obzir cenu njihovog alata,ali sve u svemu plakanje za platinama i razvodnom kapom bez kompjutera nam ne gine...hehehe
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član

PočaljiNaslov: Re: Dijagnostika Nubira   Sre Nov 02 2011, 22:44

Sutra cu da odem na posao sa kolima pa cemo da vidimo kako ce da se ponasa u voznji Very Happy .... Drugacije ne mogu, jer sam trenutno finanskijski nestabilan Smile. Javljam kako je proslo. Wink
Nazad na vrh Ići dole
zorank65
Početnik
Početnik

Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Dijagnostika Nubira   Čet Feb 23 2012, 13:48

posto vidim da je dugo vremena proslo i verovatno si sredio kvar,ali me interesovalo sta bi? Meni se to desavalo i ja to sam odradim jel na tim dijagnostikama samo uzimaju pare nista vise.Kod mene se to desavalo i u pitanju je bio step motoric,ja ga ocistim i on ide kao lud,samo sto ja imam step motor i na gasu i na benzinu nema velike razlike...Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član

PočaljiNaslov: Re: Dijagnostika Nubira   Pet Feb 24 2012, 14:35

zorank65 ::
posto vidim da je dugo vremena proslo i verovatno si sredio kvar,ali me interesovalo sta bi? Meni se to desavalo i ja to sam odradim jel na tim dijagnostikama samo uzimaju pare nista vise.Kod mene se to desavalo i u pitanju je bio step motoric,ja ga ocistim i on ide kao lud,samo sto ja imam step motor i na gasu i na benzinu nema velike razlike...Pozz

Motor mi je prezubcio zbog eksplozije kad sam vozio na plin. Ne verujem da ti je step motor. Ostao mi je problem sa EGR ventilom da resim zbog CHECK lampice koju mi cesto pali kad dam gas. Cesto mi se desava da mi auto sam da gas kad ga malo nagazim. Zaglavljuje mi se EGR ventil. Za nov su mi trazili 5.800,00 din. Ne daje mi se toliko para za tu sitnicu, mogu i ovako da ga vozim, samo malo tapnem gas i vrati mi broj obrtaja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Dijagnostika Nubira   

Nazad na vrh Ići dole

Dijagnostika Nubira
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Renault CLIP - dijagnostika
» dijagnostika kvarova
» Dijagnostika